Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Березівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 22214782) був реорганізований і увійшов до складу Долинської громади

Секретар Березівської сільської ради

АВТОБІОГРАФІЯ СЕКРЕТАРЯ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
ДИВНИЧ НАТАЛІЇ МИХАЙЛІВНИ

Дивнич Наталія Михайлівна народилася 30 липня 1969 року в селянській сім’ї в селі Березівка Долинського району Кіровоградської області. Закінчила Молодіжненську ЗОШ в 1986 році. В 1986 році вступила до Кіровоградського профтехучилища № 9 по спеціальності - оператор почтового зв’язку. Після закінчення училища пішла працювати слюсарем - зборщиком Кіровоградського радіозаводу. В 1990 році звільнилась за власним бажанням. В 1992 році одружилася. Після народження доньки знаходилась по догляду за дитиной - інвалідом. В 2003 році прийнята в СВК «Березівський» завідуючою фермою.

В 2005 році звільнена з скороченням штату.

Сімейний стан - розлучена. Виховую двох дітей.

Донька - Прокопенко Ірина Олегівна.

Син - Дивнич Сергій Олегович.

Судимості не має.

Член всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» .

Проживаю в селі Березівка Долинського району Кіровоградської області.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування